Aktualności

SITO O/Poznań zaprasza

STOWARZYSZENIE NAUKOWO-TECHNICZNE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW OGRODNICTWA

ODDZIAŁ POZNAŃSKI

UL. WIENIAWSKIEGO 5/9, 61 – 712 POZNAŃ

TEL/FAX   61 853 67 16

e-mail: sito@sito.poznan.pl

www.sito.poznan.pl

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu pragnie Państwa poinformować, że organizujemy kolejną edycję IV Poznańskich Dywanów Kwiatowych, która odbędzie się w dniach 5-9 maja br.

Kolorowe dywany kwiatowe zostaną ułożone przez Sekcję Terenów Zieleni – członków Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział Poznański i współpracujące ze Stowarzyszeniem Koło Naukowe Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W dniu 22 kwietnia br. został rozstrzygnięty konkurs na realizację projektu IV Poznańskich Dywanów Kwiatowych 2016.

Zwyciężył projekt Pani Anny Zacharek z Brzegu Dolnego, absolwentki Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Pragniemy nadmienić, że tak jak w latach ubiegłych,  IV Poznańskie Dywany Kwiatowe 2016 zostały objęte  Patronatem Honorowym  Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka  i Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

Materiał Kwiatowy IV Poznańskich Dywanów Kwiatowych dostarczają Państwo Barbara i Michał Szymanowscy Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze w Gołuskach.
Wsparcia finansowego udzieliła firma VEOLIA Energia Polska S.A.

IV Poznańskim Dywanom Kwiatowym będzie towarzyszyć  XX Wystawa Tulipanów, której uroczyste otwarcie odbędzie się w holu Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniu 6 maja br. Kompozycję z kwiatów zostaną ułożone przez florystów – członków Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział Poznański oraz współpracującą ze Stowarzyszeniem Sekcję Florystyczną Koła Naukowego Ogrodników Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że odbędzie się konferencja prasowa IV Poznańskich Dywanów Kwiatowych 2016, która odbędzie się w dniu 5 maja (czwartek) o godzinie 12.00 w Federacji Stowarzyszeń NOT ul. Wieniawskiego 5/9 , Sala nr 117 (I piętro).

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie sito:

IV Poznańskie Dywany Kwiatowe
http://www.sito.poznan.pl/…/3…/iv-poznanskie-dywany-kwiatowe

XX Wystawa Tulipanów
http://www.sito.poznan.pl/…/wy…/r/2/320/xx-wystawa-tulipanow

Konferencja prasowa
http://www.sito.poznan.pl/…/wy…/r/10/325/konferencja-prasowa

Facebook SITO o/Poznań

Serdecznie zapraszamy!

 

Bylibyśmy wielce zobowiązani o rozpropagowanie ww. wydarzeń.

 

 

Zapraszamy do polubienia SITO Poznań na Facebooku, na którym na bieżąco zamieszczamy informacje i wydarzenia dotyczące działań naszego Stowarzyszenia:    https://www.facebook.com/SITO-Poznań

« powrót

Jak przystapić ?

Nabór nowych członków Stowarzyszenia Naukowo Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa prowadzą oddziały regionalne SITO. Prosimy o kontakt z najbliższym Państwu oddziałem terenowym SITO. 

więcej »

Kontakt

SITO  Zarząd Główny
ul. Konstytucji 3 Maja, nr 1/3
96-100 SKIERNIEWICE
Telefon: 606 429 997, 608 281 803
E-mail: biuro@notsito.org.pl

www.notsito.org.pl
 

więcej »