Aktualności

Ogólnopolska konferencja "Jak chronić aleje w Polsce?"

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji Jak chronić aleje w Polsce?, która odbędzie się 23 maja 2012 r. w Warszawie.
Konferencja jest podsumowaniem trwającego ponad 2 lata projektu „Drogi dla Natury – aleje przydrożne jako korytarze ekologiczne dla pachnicy dębowej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Konferencja jest skierowana do urzędników samorządowych, zarządców dróg, przyrodników i wszystkich miłośników drzew, którzy pragną dowiedzieć się, jak skuteczniej działać na rzecz ochrony alej.

Od początku 2010 roku posadziliśmy 30 000 przydrożnych drzew w partnerstwie z 55 zarządami dróg z różnych regionów Polski. Udowodniliśmy tym samym, że przy polskich drogach jest miejsce dla drzew i można je sadzić, z korzyścią dla przyrody i człowieka.

Termin: 23 maja 2012 roku w Warszawie
Miejsce: Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1, sala Lwa Rudniewa

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie http://www.aleje.org.pl/pl/drogi-dla-natury-30000-drzew/36-aktualnosci/113-konferencja-jak-chronic-aleje

 

 
 

« powrót

Jak przystapić ?

Nabór nowych członków Stowarzyszenia Naukowo Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa prowadzą oddziały regionalne SITO. Prosimy o kontakt z najbliższym Państwu oddziałem terenowym SITO. 

więcej »

Kontakt

SITO  Zarząd Główny
ul. Konstytucji 3 Maja, nr 1/3
96-100 SKIERNIEWICE
Telefon: 606 429 997, 608 281 803
E-mail: biuro@notsito.org.pl

www.notsito.org.pl
 

więcej »