Galeria

Święto Róży 2011

Święto Róży w Kutniezobacz więcej »

Wernisaż wystawy świątecznych dekoracji w Wilanowie

Reprezentacja Zarządu Głównego SITO 4 grudnia uczestniczyła w wernisażu w oranżerii pałacowej w Wilanowie w wernisażu otwierającym wystawę "Wśród nocnej ciszy"zobacz więcej »

Spotkanie świąteczne

W dniu 13 grudnia 2011 r. odbyło się Spotkanie Świąteczne Oddziału Warszawskiego SITO, podczas którego nadane zostały honorowe odznaki dla najbardziej zasłużonych członków.zobacz więcej »

X Festiwal Róż

X Festiwal Róż w Ogrodzie Botanicznym UWzobacz więcej »

testowa

galeria testowa


Kurs Inspektorów Placów Placów Zabawzobacz więcej »

"Florystyczne inspiracje"

12 lipca na ropczyckim rynku odbyła się cykliczna impreza „Florystyczne inspiracje”. Organizatorzy florystka Elżbieta Kosydar i Centrum Kultury im Józefa Mechoffera w Ropczycach po raz kolejny zaprosili miłośników kwiatów do wspólnej zabawy z roślinami. Ropczycki rynek zapełnił się dużymi instalacjami florystycznymi autorstwa Elżbiety Kosydar o ciekawie brzmiących nazwach „Miasto kwiatów” „Parawan” ,„Zielona zasłona”, „Liczydło” i Dla Anny”.
Swoje umiejętności zaprezentowały również absolwentki i słuchaczki Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Odbył się konkurs układania kompozycji kwiatowej „ Letnia łąka” dla dzieci , rodziców lub opiekunów. Cieszył się również powodzeniem konkurs wicia wianków z letnich kwiatów. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Rzeszów Klezmer Band. Na zakończenie odbył się pokaz układania kompozycji kwiatowych w wykonaniu Elżbiety Kosydar. Florystka opowiadała o ciekawym zawodzie i pasji z jaka uprawia zawód florysty od kilkudziesięciu lat. Równocześnie na oczach widzów powstawały ciekawe kompozycje kwiatowe w naczyniach przeznaczone do dekoracji stołów, oraz bukiety okolicznościowe. W finale dziewczyny w sukniach ślubnych zaprezentowały bukiety ślubne dla klasycznych i ekstrawaganckich panien młodych.
Impreza „Florystyczne inspiracje” zgromadziła wielu florystów z Podkarpacia i była próbą zintegrowania środowiska w ramach podkarpackiego klubu florystów działającego w ramach Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa NOT Rzeszów.zobacz więcej »

Pokazy Florystyczne

KWIATY BLIŻEJ NAS


Ropczyce

Pokazy florystyczne


KUTNO 2017


KUTNO 2017zobacz więcej »Jak przystapić ?

Nabór nowych członków Stowarzyszenia Naukowo Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa prowadzą oddziały regionalne SITO. Prosimy o kontakt z najbliższym Państwu oddziałem terenowym SITO. 

więcej »

Kontakt

SITO  Zarząd Główny
ul. Konstytucji 3 Maja, nr 1/3
96-100 SKIERNIEWICE
Telefon: 606 429 997, 608 281 803
E-mail: biuro@notsito.org.pl

www.notsito.org.pl
 

więcej »